Witajcie na blogu Mindseatera!

Witamy na blogu Mindseatera!

Nawet nie wiecie, jak cieszymy się z faktu, że możecie zobaczyć te słowa i sam blog. W końcu udało nam zebrać się i stworzyć sobie miejsce w sieci, w którym będziemy mogli publikować teksty naszego autorstwa, dotyczące tego, czym się zajmujemy – szeroko pojętego IT, a zwłaszcza procesu tworzenia oprogramowania. Jesteśmy firmą programistyczną, na co dzień (od prawie 8 lat) zajmujemy się projektowaniem, implementacją, rozwojem i wdrażaniem aplikacji webowych, mobilnych oraz niekiedy desktopowych, więc nic dziwnego, że na tym znamy się najlepiej. Liczymy na to, że za pośrednictwem tego bloga uda nam się przekazać wiele ciekawych informacji, które zachęcą do zainteresowania się produkcją aplikacji, być może także w formie zawodu.

Planujemy co tydzień lub dwa publikować nowy tekst. Liczymy na to, że nie tylko uda nam się zrealizować te zamierzenia, ale też spodoba Wam się dobór tematów. Nie będziemy ograniczać się wyłącznie do programowania – praca przy tworzeniu aplikacji to także produkcja materiałów graficznych, testowanie, obsługa serwerów i zarządzanie, a to także są obszary, o których wiele można napisać. Oczywiście, zachęcamy również do komentowania, zgłaszania uwag i kwestii, które Was szczególnie interesują – być może chcielibyście poczytać o czymś konkretnym, a my chętnie tego się dowiemy.

Informacje o nowych wpisach będziecie mogli znaleźć na naszych kanałach społecznościowych – zachęcamy do zajrzenia na Facebooka, Twittera oraz LinkedIna.

A tymczasem zapraszamy do pierwszego tekstu, który możecie przeczytać już teraz.

mindseater