Projekty unijne

Mamy bogate doświadczenie w pracy przy projektach dotowanych przez Unię Europejską. Niegdyś sami byliśmy beneficjentem programu Innowacyjna Gospodarka (lata 2012-2014), dziś wspieramy naszych Klientów przy projektach unijnych.

Nasze wsparcie cechuje kompleksowość. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od fazy początkowej pomysłu, poprzez jego rozwój, pomoc w opracowaniu wniosku o dofinansowanie, poszukiwaniu partnerów, do pełnej realizacji projektu. Służymy pomocą nie tylko na etapie kiełkowania pomysłu, przy szukaniu nowoczesnych i efektywnych rozwiązań, profesjonalnego opracowania projektu i jego realizacji, zarządzania zaakceptowanym projektem (czuwanie nad prawidłową jego realizacją, przeprowadzanie procedur przetargowych, monitoring i ewaluacja), ale także wspomagamy Klienta w procesie rozliczania dotacji. Dzięki długoletniej współpracy z poznańską firmą doradczą Idea Konsulting, dajemy gwarancję wsparcia w zakresie pozyskiwania i rozliczania funduszy dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Każdy z projektów, jaki zrealizowaliśmy cechował się dużą złożonością i wysokim poziomem zaawansowania – nasze całościowe zaangażowanie i doświadczenie procentuje w postaci ogromnego zadowolenia klientów i dalszych rekomendacji.

Pracowaliśmy m.in. przy następujących projektach współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej:

 • ITProjectPlace (http://www.itprojectplace.com)
  wartość projektu: 699 200.00 PLN
 • Kosztwydruku (http://kosztwydruku.pl) – narzędzie do optymalizacji wydruków i urządzeń drukujących
  wartość projektu: 856 800.00 PLN
 • Online Emotional Vector Analysis EVA – e-usługa automatycznej analizy opinii internautów
  wartość projektu: 576 560.00 PLN

W celu zapewnienia najwyższej jakości usług, aktywnie współpracujemy z Klientem na każdym etapie projektu, zgodnie z wspólnie ustalonym harmonogramem oraz jego oczekiwaniami i potrzebami.

Jeżeli masz pomysł na biznes lub inwestycję, zapraszamy do kontaktu.

 • fachowo wskażemy możliwe opcje dofinansowania,
 • podpowiemy od czego zacząć,
 • zasilimy Twój pomysł własnym doświadczeniem technicznym,
 • wyznaczymy ścieżkę rozwoju i sprecyzowane w czasie działania na przyszłość,
 • wdrożymy Twój pomysł w życie, oferując zaawansowane i wysokiej jakości rozwiązanie informatyczne dla przedsiębiorstwa.