O nas

Pod nazwą Mindseater działamy od 2011 roku, jednak znamy się i współpracujemy ze sobą już od wielu lat. Połączyła nas pasja, chęć tworzenia nowych obszarów działalności w Internecie i dążenie do innowacyjnych rozwiązań w informatyce.

Jesteśmy pewni, że możemy pomóc Ci ulepszyć Twój wizerunek w sieci, skroić rozwiązanie na miarę Twoich oczekiwań i potrzeb, a także przekształcić Twoją koncepcję w realny, pełnowartościowy produkt. Nie interesują nas utarte schematy i proste rozwiązania – ciągle szukamy i rozwijamy się, by zaspokajać potrzeby najbardziej wymagających Klientów. To Wy jesteście dla nas siłą rozwojową i dzięki także Waszym pomysłom możemy odkrywać coraz to nowsze możliwości i rozwiązania wspomagające pracę Waszego przedsiębiorstwa.

Dysponujemy odpowiednim przygotowaniem i kwalifikacjami oraz doświadczeniem – jednak naszym największym atutem jest nieszablonowe podejście i zamiłowanie do wykorzystywania w swojej pracy nowatorskich rozwiązań.

Nasze działania w branży IT spotykają się z uznaniem nie tylko klientów, ale także innych niezależnych podmiotów. W listopadzie 2015 roku wyróżniono naszą firmę uznanym certyfikatem jakości „Najlepsze w Polsce”.

Chcesz stworzyć ciekawą stronę, zaprojektować bazę danych, wdrożyć portal, a może masz pomysł, którego jeszcze nie potrafisz ubrać w słowa? Zgłoś się do nas – doradzimy, nakierujemy, pokażemy najnowocześniejsze rozwiązania. Sprawdź, ile jest warta nasza pasja, pomysłowość i wiedza.

mindseater
unia europejska
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019, MindsEater Sp. z o.o.
mindseater