Aplikacje mobilne

Rynek urządzeń mobilnych rozwija się coraz dynamiczniej również w Polsce. Coraz więcej Polaków posiada smartfony i tablety.

Zgodnie z raportem agencji marketingowej WeAreSocial liczba smartfonów odpowiada 35% naszej populacji. Aż 41% Polaków korzysta z Internetu na urządzeniu mobilnym. W porównaniu z innymi państwami – 58% Brytyjczyków, 48% Niemców, 53% Amerykanów przegląda strony internetowe na urządzeniu przenośnym.

Ponadto wzrasta liczba osób dokonujących zakupów w Internecie, które używają smartfona. W Polsce to aż 14% populacji, w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych 18%, a w Niemczech 1/5 populacji robi zakupy przez telefon.

Możemy założyć, że około ¼ Polaków posiada i użytkuje co najmniej jedno urządzenie mobilne. W związku z gwałtownym wzrostem ilości urządzeń mobilnych wzrasta zapotrzebowanie na dostosowanie stron i portali internetowych do tych urządzeń.

Powstaje coraz większe zapotrzebowanie na aplikacje mobilne. Zgłoś się do nas, a stworzymy aplikację odpowiednią do profilu Twojej firmy.

Systemy, dla których tworzymy aplikacje:

  • Android,
  • iOS,
  • Windows Phone
  • I inne – dla każdego znajdziemy rozwiązanie. Oferujemy aplikacje biznesowe, użytkowe, multimedialne, gry, wersje mobilne stron i portali internetowych oraz sklepów online.

Możesz wybrać wersję natywną, idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb, albo aplikację stworzoną w programie PhoneGap – od razu na kilka systemów operacyjnych. Jeżeli szukasz funkcjonalnego rozwiązania mobilnego, zapraszamy do kontaktu.

Profesjonalnie pomożemy rozwinąć Twój pomysł i zamienić go w gotowy produkt, dopasujemy projekt do potrzeb i specyfiki Twojej firmy, zaproponujemy sprawdzone rozwiązania lub stworzymy oprogramowanie dla Klienta "szyte na miarę", pracujemy w oparciu o najnowsze technologie.

mindseater
unia europejska
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019, MindsEater Sp. z o.o.
mindseater